picture
s

Idea
konkursu


Plebiscyt TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne powstał, aby zakomunikować ogromne i pozytywne zmiany jakie zaszły w polskiej stomatologii na przestrzeni ostatnich 20 lat.

Zobacz więcej
picture
s

 
Organizator


Konkurs TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne to wspólny projekt Dental Depot Wasio, Biomet 3i oraz miesięcznika Dobre Wnętrze.

Zobacz więcej
picture
s

 
Testimonials


Poczytaj, co o konkursie myślą jego laureaci

Zobacz więcej
picture
s

 
PARTNERZY


Poznaj firmy stojące za TOP DESIGN 2012

Zobacz więcej
picture
s

Najnowsze wiadomości


Dowiedz się więcej o konkursie TOP DESIGN

Zobacz więcej
picture
s


Głosowanie


Dowiedz się, jak możesz oddać głos na ulubiony gabinet

Zobacz więcej
picture
s

Dla mediów


Centrum informacji dla dziennikarzy zainteresowanych konkursem TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne

Zobacz więcej

POLUB NAS!


facebook

OGLĄDAJ NAS

NA YOUTUBE

youtube

Idea
Zamknij

 

Plebiscyt TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne powstał, aby zakomunikować ogromne  i pozytywne zmiany jakie zaszły w polskiej stomatologii na przestrzeni ostatnich 20 lat. Zmiany, dzięki którym Pacjenci czują się w gabinetach stomatologicznych komfortowo i bezstresowo. Plebiscyt TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne poprzez ukazywanie wnętrza gabinetów i klinik pokazuje nowoczesny obraz dentysty – profesjonalnego, ukierunkowanego na wygodę pacjenta, a przede wszystkim leczącego z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii. 

TOP DESIGN pokazuje także różnorodność stomatologii, indywidualizm lekarzy, niesamowite koncepcyjne podejście do tworzenia wnętrz gabinetów stomatologicznych; obala także stereotypowe myślenie o dentyście, jako miejscu nieprzyjaznym i zimnym.

TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne to konkurs, w którym pokazanie wnętrza klinik stało się pretekstem do wejścia do największych i najlepszych placówek stomatologicznych w Polsce, a tym samym podejrzenia, jak te placówki dzięki aranżacji przestrzeni, sztuce, wzornictwu i nowoczesnej architekturze podjęły się walki z dentofobią, czyli naszym lękiem przed dentystą.

Co roku na łamach magazynu Dobre Wnętrze prezentowane jest kilkanaście bardzo selektywnie wybranych gabinetów, które przez kolejne miesiące prezentują swoje wnętrza. Gabinety mają także okazję zaprezentować swoje dokonania medyczne, ofertę oraz to „coś” co je wyróżnia na tle ponad 20 tys. gabinetów działających w Polsce. Zwycięzców TOP DESIGN wybiera jury składające się z architektów, projektantów, lekarzy, dziennikarzy, marketingowców związanych z rynkiem medycznym oraz czytelnicy i internauci. 

Organizator
Zamknij

 

Konkurs TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne to wspólny projekt  Dental Depot Wasio, Biomet 3i oraz miesięcznika Dobre Wnętrze. Celem organizatorów i pomysłodawców projektu było połączenie wartości medycznych – każdy z gabinetów biorących udział to lider w swoim regionie z wartościami estetycznymi – gabinety przyjęte do plebiscytu odznaczają się niebywałą kreatywnością w podejściu do aranżacji przestrzeni swojej placówki.

 

Dental Depot Wasioto rodzinna firma o prawie 80-letniej tradycji w branży dentystycznej. Od ponad 10 lat wyłączny dystrybutor amerykańskiego producenta implantów dentystycznych firmy BIOMET 3i w Europie środkowej, od 7 lat niekwestionowany lider rynku implantologicznego w Polsce.  DDW prowadzi aktywną politykę edukacyjną i realizuje szereg przedsięwzięć edukacyjnych, zarówno w kraju w ośrodkach naukowych Central European Implant Academy (CEIA), jak i zagranicą w New York University College of Dentistry, University of GothenburgUniversity of Goetheborg jak i IPI Monachium. DDW jest autorem innowacyjnego Programu Rozwoju Praktyk – całościowej opieki marketingowej dla gabinetów stomatologicznych. www.dental-depot.com

 

BIOMET 3ijest wiodącym producentem implantów, łączników i produktów pokrewnych. Od swojego powstania  w 1987 roku BIOMET 3i jest liderem w zakresie rozwoju, produkcji i dystrybucji produktów przeznaczonych do rekonstrukcji uśmiechu. Firma jest również twrócą autorskich programów edukacyjnych, oraz organizatorem seminariów dla stomatologów na całym świecie. Siedziba BIOMET 3i znajduje się w Palm Beach Gardens na Florydzie (USA). BIOMET 3i działa w Ameryce Północnej, Ameryce Łacińskiej, Europie oraz w Azji i krajach Pacyfiku.  Wyłącznym przedstawicielem w Polsce jest Dental Depot Wasio.

 

Dobre Wnętrze   elegancki i nowoczesny magazyn o wnętrzach. Prezentuje piękne i oryginalne mieszkania, apartamenty, domy oraz przedmioty dekoracyjne, które są doskonałą inspiracją dla Czytelników. Ekskluzywne pismo poświęcone aranżacji wnętrz i sztuce użytkowej. Prace architektów wnętrz, najmodniejsze trendy wnętrzarskie, dizajnerskie przedmioty, meble, dodatki wnętrzarskie, przedmioty użytkowe. Zdjęcia luksusowych wnętrz, pomysły na aranżacje wnętrz. W każdym magazynie prezentacja autorskich aranżacji wnętrz, inspirowanych światowymi trendami. Dobre Wnętrze zamieszcza także aktualne informacje o wydarzeniach z dziedziny wzornictwa, architektury, sztuki użytkowej. Nowe wzory i najmodniejsze trendy w wystroju wnętrz. Relacje z branżowych imprez w kraju i za granicą; prezentacje i najświeższe doniesienia z targów, wystaw i pokazów w Mediolanie, Frankfurcie, Londynie i Paryżu, dotyczących architektury wnętrz, designu. Magazyn w tym roku obchodzi swoje 15-lecie. 

Testimonials
Zamknij

 

Takie konkursy jak Top Design są potrzebne.  Pokazują różnorodność gabinetów dentystycznych w Polsce, podsuwają nowe pomysły oraz inspirują do zmian. Najważniejsze oczywiście jest leczenie, ale dobrze zaprojektowane wnętrze gabinetu pozwala poczuć się komfortowo, pomaga się zrelaksować. Jesteśmy wzrokowcami więc to, w jakim wnętrzu się znajdujemy wpływa na nasze samopoczucie i nastawienie – Patrycja Smolec, Architektura&Design.

Top Design to bardzo dobry sposób na motywowanie stomatologów do zmiany wizerunkowej. Jeżeli stomatologia jest już dziedziną medycyny wolną od bólu, to należy to podkreślać poprzez chilloutowy wystrój. Design ma szansę zwalczać dentofobię, a przez to realnie wpływać na stan uzębienia Polaków. Im częściej i chętniej będą przychodzić do dentysty, tym zdrowsze będą ich zęby. - Iwona Gnach-Olejniczak, założycielka wrocławskiej kliniki UNIDENT UNION Dental Spa, lekarz z 23-letnim doświadczeniem, jeden z pionierów implantologii w Polsce. Laureatka konkursu TOP Design 2010.

Konkurs Top Design wspiera silny wizerunek gabinetów stomatologicznych w Polsce. Promując nowoczesny design oraz pokazując jego szeroki wpływ na różne aspekty naszego życia podnosimy świadomość znaczenia estetyki w naszym otoczeniu. Dzięki takim działaniom dobry design staje się zaraźliwy.  – Patrycja Zaczyńska, architekt ADP ARCH Ltd.

Gabinet powinien być skrojony na miarę i całym sobą komunikować się, dlatego także ważna jest m.in. identyfikacja wizualna, spójność pomiędzy tym jak wygląda gabinet, lekarze i personel. Ważna jest gra świateł. Różnymi środkami można zbudować atmosferę w gabinecie i to nie koniecznie przy użyciu ogromnych pieniędzy. To pokazuje TOP DESIGN – Rafał Szymura, dyrektor artystyczny AlmiDecor.

 

Zmiany w wizerunku gabinetów idą we właściwym kierunku. Dzięki tym zmianom w wystroju gabinety tracą na swojej „surowości”, a zyskują na odbiorze w oczach Pacjentów. Niewątpliwie konkurs TOP DESIGN stał się dla wielu właścicieli gabinetów stomatologicznych bodźcem do zastanowienia się nad wystrojem miejsca, w którym przyjmowani są Pacjenci. Nie tylko udział w konkursie, ale sama możliwość podpatrzenia jak wyglądają inne gabinety stały się przyczyną wielu pozytywnych zmian. Naturalnym następstwem tego jest inne postrzeganie samej stomatologii przez Pacjentów. Za najważniejszy element konkursu należy uznać promowanie tych gabinetów, których właściciele podejmują starania aby stały się one miejscami bardziej kojarzonymi ze SPA, a nie placówkami medycznymi. Nie należy również zapominać o elemencie rywalizacji, który często staje się motorem zmian na lepsze. Większość ludzi cierpi na dentofobię, zatem każde działanie mogące zmniejszyć tą dolegliwość godne jest pochwały. Sądzę, że wystrój gabinetu może w dużym stopniu wpłynąć na odczucia Pacjentów związane z samym procesem leczenia - Bogusław Kucicki Dyrektor Zarządzający ELEKTORALNA DENTAL CLINIC.

 

Polska dentystyka  zaczęła doceniać ogromna  rolę  jaką może  pełnić w profilaktyce  dbania o piękny uśmiech przyjazne i estetyczne wnętrze gabinetu dentystycznego. Każdy człowiek , a zwłaszcza w stresie np. przed wizytą u dentysty wymaga komfortowych warunków. – prof. Andrzej Wojtowicz

 

Zdecydowałam się na wzięcie udziału w konkursie TOP DESIGN z kilku powodów.
Idea konkursu aby wnętrze kliniki stomatologicznej nie kojarzyło się pacjentom ze stresem, bólem i strachem znalazła odzwierciedlenie w założeniach jakie mną kierowały kilka lat temu, kiedy rozpoczynałam remont. Oczywiście, wiadomo że same gabinety muszą odpowiadać wymaganym standardom medycznym, ale poczekalnia pozostawia pole do popisu. Dlatego korzystając z pomocy architekta i mojej własnej inwencji, a także chcąc przełamać stereotypy urządziłam poczekalnię tak, jak galerię sztuki, w której pacjent może poczekać na wizytę u lekarza w przyjemny, bezstresowy sposób. Konkurs TOP DESIGN całkowicie potwierdził moje założenia.
Dodatkowym argumentem był fakt, że nadzór nad konkursem sprawowała Naczelna Izba Lekarska (co niewątpliwie podniosło jego prestiż). Wystrój mojej kliniki SE+ Studia Stomatologii Estetycznej w Krakowie zyskał największe uznanie wśród głosujących i wygrał nagrodę internautów. Dodatkowym potwierdzeniem, że moja idea urządzenia wnętrza była słuszna jest fakt, że pacjent który głosował na moją klinikę i właśnie rozpoczyna leczenie jest ...aż z Warszawy.

Dr n. med. Barbara Książkiewicz, właścicielka SE+Studio Stomatologii Estetycznej (zdobywca nagrody czytelników i internautów TOP DESIGN 2011).

Przedstawianie gabinetu stomatologicznego, jako miejsca o niepowtarzalnym klimacie i nowoczesnym wnętrzu, które pozwala pacjentowi odprężyć się i poczuć się komfortowo, to droga do przełamania stereotypowego myślenia o dentyście, które niestety ciągle przeważa wśród naszego społeczeństwa.  W IMPLANT MEDICAL zdajemy sobie sprawę, że większość wizyt u stomatologa jest stresująca dla pacjentów. Dlatego też, chcieliśmy stworzyć komfortową przestrzeń, w której równie ważne jak sama usługa medyczna  jest samopoczucie i stan psychiczny naszych pacjentów. TOP DESIGN sprawia, że ludzie mogą odkrywać na nowo gabinety stomatologiczne, poznając je od zupełnie innej strony. Mamy nadzieję, że kolejna edycja Top Design będzie równie dzielnie walczyła z frazesami we współczesnej stomatologii.

Lek. stom. Waldemar Przybylski, właściciel KODENT w Głogowie (zdobywca nagrody EcoStar TOP DESIGN 2011)

Partnerzy i patroni medialni
Zamknij

 

Dental Depot Wasio to rodzinna firma o prawie 80-letniej tradycji w branży dentystycznej. Od ponad 10 lat wyłączny dystrybutor amerykańskiego producenta implantów dentystycznych firmy BIOMET 3i w Europie środkowej, od 7 lat niekwestionowany lider rynku implantologicznego w Polsce.  DDW prowadzi aktywną politykę edukacyjną i realizuje szereg przedsięwzięć edukacyjnych, zarówno w kraju w ośrodkach naukowych Central European Implant Academy (CEIA), jak i zagranicą w New York University College of Dentistry, University of Gothenburg University of Goetheborg jak i IPI Monachium. DDW jest autorem innowacyjnego Programu Rozwoju Praktyk – całościowej opieki marketingowej dla gabinetów stomatologicznych. www.dental-depot.com 
 
BIOMET 3i jest wiodącym producentem implantów, łączników i produktów pokrewnych. Od swojego powstania  w 1987 roku BIOMET 3i jest liderem w zakresie rozwoju, produkcji i dystrybucji produktów przeznaczonych do rekonstrukcji uśmiechu. Firma jest również twrócą autorskich programów edukacyjnych, oraz organizatorem seminariów dla stomatologów na całym świecie. Siedziba BIOMET 3i znajduje się w Palm Beach Gardens na Florydzie (USA). BIOMET 3i działa w Ameryce Północnej, Ameryce Łacińskiej, Europie oraz w Azji i krajach Pacyfiku.  Wyłącznym przedstawicielem w Polsce jest Dental Depot Wasio. 
 
Dobre Wnętrze elegancki i nowoczesny magazyn o wnętrzach. Prezentuje piękne i oryginalne mieszkania, apartamenty, domy oraz przedmioty dekoracyjne, które są doskonałą inspiracją dla Czytelników. Ekskluzywne pismo poświęcone aranżacji wnętrz i sztuce użytkowej. Prace architektów wnętrz, najmodniejsze trendy wnętrzarskie, dizajnerskie przedmioty, meble, dodatki wnętrzarskie, przedmioty użytkowe. Zdjęcia luksusowych wnętrz, pomysły na aranżacje wnętrz. W każdym magazynie prezentacja autorskich aranżacji wnętrz, inspirowanych światowymi trendami. Dobre Wnętrze zamieszcza także aktualne informacje o wydarzeniach z dziedziny wzornictwa, architektury, sztuki użytkowej. Nowe wzory i najmodniejsze trendy w wystroju wnętrz. Relacje z branżowych imprez w kraju i za granicą; prezentacje i najświeższe doniesienia z targów, wystaw i pokazów w Mediolanie, Frankfurcie, Londynie i Paryżu, dotyczących architektury wnętrz, designu. Magazyn w tym roku obchodzi swoje 15-lecie. 
 
Gaggenau - Nazwa firmy pochodzi od niewielkiego miasteczka w Niemczech, gdzie już w 1681 roku powstały podwaliny dzisiejszego zakładu. Od tamtej pory Gaggenau jako pierwszy producent wprowadził wiele innowacyjnych rozwiązań: piekarnik do zabudowy, termo-obieg, termo-test, pyrolizę, katalizator, piekarnik parowy, systemy urządzeń „Vario”, okap z kurtyną powietrzna systemu Coanda, wentylację nablatową, chłodziarko-zamrażarki do zabudowy serii IK 300 oraz chłodziarki do wina. Wiele z tych patentów to sprzęty niszowe dla koneserów, charakterystyczne tylko dla firmy Gaggenau i nie mające swoich odpowiedników u innych producentów. Urządzenia najnowszej generacji maja rozbudowane funkcje sterowania oraz programy pozwalające na przygotowanie w profesjonalny sposób potraw z całego świata. W ślad za jakością używanych do produkcji materiałów i wysoko rozwiniętą techniką Gaggenau zawsze wyróżniał się na tle innych marek wzornictwem najwyższej próby. Wśród projektantów Gaggenau pojawiają się znane nazwiska design-u. m.in. duńczyk TIMOTHY JACOB JENSEN, mający w dorobku kilkanaście prac umieszczonych w Muzeum Sztuki Współczesnej w Nowym Jorku. Dzięki ich projektom urządzenia GAGGENAU zdobyły wiele prestiżowych nagród, przyznanych m.in. przez Forum Wzornictwa Przemysłowego w Hanowerze, Centrum Innowacji w Essen oraz Muzeum.
http://www.gaggenau.com/change-country.do
 
 
AlmiDecor - Najnowsze trendy, oryginalne wzornictwo, komfort na miarę wymagań zmieniającego się świata. Elegancja, nowoczesność i zaskakujące, świeże pomysły na klasykę – w AlmiDecor kreujemy wnętrza, które cieszą, zachwycają, dają odpoczynek i energię. Dom to intymna przestrzeń, którą powinny wypełniać nasze Dobre Myśli, Nadzieje i Marzenia. Dom to spokojny, bezpieczny azyl pełen Piękna, Miłości, Radości wyrażanych przez Sztukę. Almi Decor jest ideą, która pozwala stworzyć Dom. Dom Pełen Sztuki dla osób, które chcą w pełni wyrazić indywidualne ambicje, charakter i marzenia. Myślą o kreowaniu miejsca, które podkreśli unikalny styl zakorzeniony w klasycznym podejściu do życia. Pełnym harmonii, proporcji, prostoty i dobrego smaku. Almi DECOR to propozycja dla tych, którzy chcą kolekcjonować wspomnienia, dobre chwile i ulotne momenty. Poruszamy się wśród obowiązujących trendów, obserwujemy style, dotykamy sedna aktualnych i przeszłych mód, by wydobyć elementy ponadczasowe, które tworzą unikalną cechę Almi DECOR – klasyczną elegancję. Wszystkie sprzęty i przedmioty, począwszy od mebli, tapet i tkanin a skończywszy na drobiazgach są proste i wyrafinowane. Urzekają szlachetną formą i perfekcją wykonania.
www.almi-decor.com

Aktualności
Zamknij

Plebiscyt TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne rozstrzygnięty !
 
W miniony weekend Dental Depot Wasio, Biomet 3i oraz magazyn Wnętrze  już po raz trzeci nagrodzili najlepiej zaprojektowane gabinety stomatologiczne w Polsce, które poprzez swoje wnętrza, rozwiązania w gabinetach oraz technologię, kładą szczególny nacisk na walkę z dentofobią, czyli lękiem przed dentystą. Nagrody w tym roku przyznano aż w 3 kategoriach.
 
Nagroda Czytelników i Internautów magazynu Dobre Wnętrze, która trafiła do gabinetu EURO DENT z Gdańska, natomiast główną Nagrodę Jury przyznano katowickiej Duda Clinic Implantologia i Stomatologia Estetyczna. Oprócz tego wręczono także dwa wyróżnienia jurorów - Specjalistycznej Praktyce Lekarskiej Elżbieta Sujka - Klinika Stomatologii Estetycznej z Olsztyna oraz gabinetowi SMILE MAKERS z Warszawy. Po raz pierwszy przyznano także nagrodę INSPIRATION dla gabinetu, który w ostatnim roku szczególnie angażował się w działania edukacyjne pacjentów, akcje profilaktyczne oraz akcje społeczne. Nagroda powędrowała do SILVER DENTAL Clinic z Piaseczna, wyróżnienie przypadło natomiast Dental Salon z Wrocławia.
 
Zwycięski gabinet - Duda Clinic w Katowicach to dziś jeden z najnowocześniejszych ośrodków stomatologicznych w Polsce, stworzony przez dr n. med Mariusza Dudę - prezydenta Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego (PSI). Ośrodek specjalizuje się przede wszystkim w leczeniu implantologicznym, protetyce oraz stomatologii estetycznej. Za projekt jego wnętrza odpowiadała wrocławska pracownia KMA Kabarowski Misiura Architekci. Klinika został nagrodzona m.in. za niestandardowe podejście do projektu wnętrza, które stylem nawiązuje do przestrzeni znanych z galerii sztuki oraz za mural, który w klinice mogą tworzyć leczone tam dzieci.  
 
 
Elementy wnętrza adresowane do dzieci doceniono także w przypadku gabinetu Euro Dent w Gdańsku, laureata Nagrody Czytelników i Internautów. W tym przypadku wyróżniono m.in. specjalnie przystosowany do leczenia dzieci gabinet. Trójmiejska klinika działa na rynku od ponad 30 lat, specjalizuje się w kompleksowym leczeniu stomatologicznym dzieci i dorosłych. 
 
W przypadku SILVER DENTAL Clinic -  laureata nagrody INSPIRATION wręczanej przez redaktorów prestiżowego Dental Tribune International, doceniono natomiast współpracę edukacyjną ośrodka z lokalnymi przedszkolami, serię materiałów edukacyjnych dla rodziców oraz edukację dorosłych pacjentów poprzez program -Klinika Urody- na antenie TVN Style. 
 
Tegoroczna gala finałowa plebiscytu odbyła się podczas sympozjum Central European Implant Academy w Teatrze im. J. Słowackiego w Krakowie. Organizatorami plebiscytu TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne są firmy Dental Depot Wasio i Biomet3i oraz magazyn Dobre Wnętrze. W ubiegłych latach zwycięzcami konkursy były gabinety Unident Union Dental Spa z Wrocławia i Dentim Clinic z Katowic.TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne zaskoczył. 

 

Będzie też IV edycja – ogłasza organizator

 

Konkurs TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne na finiszu. Już 3 października w Warszawie odbędą się obrady jury konkursu. Spośród 11 gabinetów stomatologicznych z całej Polski, które przez 11 miesięcy prezentowane były w ramach plebiscytu m.in. na łamach magazynu Dobre Wnętrze wybrane zostaną najlepsze. Zwycięzców poznamy natomiast 25 października podczas gali w Teatrze im. J. Słowackiego w Krakowie. Jaka była ta edycja i co firma Dental Depot Wasio, szykuje na IV edycję? O tym mówi Małgorzata Wasio -  Malinka z firmy Dental Depot Wasio, dystrybutora implantów Biomet3i, pomysłodawczyni i jurorka plebiscytu. Cała rozmowa na portalu InfoDENT24.pl  - link 

 

Finałowa Gala TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne  już 25 października

 

Przez 11 miesięcy, 11 gabinetów z całej Polski rywalizowało ze sobą w konkursie TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne – plebiscycie, który nagradza najlepiej zaprojektowane wnętrza placówek stomatologicznych. Gabinety prezentowały swoje wnętrza m.in. na łamach miesięcznika Dobre Wnętrze, tygodnika Newsweek i Gazety Wyborczej. Głosować na nie mogli czytelnicy i internauci.

Zwycięzców natomiast poznamy już 25 października podczas finałowej Gali TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne w Teatrze im. J. Słowackiego w Krakowie. Motywem przewodnim tegorocznej Gali będą lata 20-te oraz film „Wielki Gatsby” w reżyserii Baza Luhrmanna. Specjalnie na jeden wieczór krakowski teatr zostanie zamieniony w miejsce pełne wizualnych, tanecznych i muzycznych atrakcji zainspirowanych klasyczną powieścią Francisa Scotta Fitzgeralda.

W tym roku nagrody gabinetom zostaną przyznane, aż w 3 kategoriach – Nagroda Jury, Nagroda Czytelników Miesięcznika Dobre Wnętrze i po raz pierwszy – Nagroda INSPIRATION -  dla gabinetu, który szczególnie wyróżnił się w minionym roku na polu edukacji pacjenta. O tym, kto zwycięży zadecyduje jury, składające się z przedstawicieli Dental Depot Wasio, Biomet3i, magazynu Dobre Wnętrze, Dental Tribune International, projektantów Almi Decor i przedstawicieli OSIS. Galę podobnie jak w latach ubiegłych poprowadzi Tomasz Kammel.

Nagrody TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne przyznawane są już po raz trzeci. Wśród nominowanych do nagrody w tym roku znalazły się:Specjalistyczna Praktyka Lekarska Elżbieta Sujka z Olsztyna, SILVER DENTAL CLINIC z Piaseczna. Face-Clinic NZOZ Centrum Leczenia Wad Zgryzu z Warszawy, Duda Clinic Implantologia i Stomatologia Estetyczna z Katowic, Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna Izabela i Andrzej Sokołowscy z Olsztyna, NZOZ Centrum Stomatologiczne Euro Dent lek. stom. Paweł Andres z Gdańska, Smile Makers - Praktyka Dentystyczna Beata Szwarc i Paweł Cichosz w Warszawie, Gabinet Stomatologia Estetyczna drwyszkowski.pl z Gdyni, Dental Salon z Wrocławia, Gabinet Dentystyczny Albadent z Rzeszowa, Klinika Stomatologii Estetycznej i Implantologii INTERDENTAL w Radomiu.

Organizatorami konkursu są: Dental Depot Wasio, Biomet3i oraz magazyn Dobre Wnętrze. Partnerami projektu są: Naczelna Izba Lekarska,  Urzadzamy.pl, Dentonet.pl, Dental Tribune International, Dentowizja.pl, Exspace.pl, Almi Decor, Gaggenau, Villeroy&Boch. Pomysłodawcy projektu już teraz zapowiadają IV edycję TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne, która odbędzie się pod hasłem„Innowacja i technologia”.

 

 

 
 
15-07-2013: Rzeszów zamyka listę nominowanych do TOP DESIGN
 
W najnowszym numerze „Dobrych Wnętrz" 08/2013 prezentujemy jedenasty gabinet (ale z numerem 10) nominowany do nagrody TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne. Od ponad 20 lat Gabinet Stomatologiczny „Albadent” z Rzeszowa dba o uśmiech mieszkańców Podkarpacia. Placówka założona przez dr Pawła Strzępka powstała w 1992 roku. Od początku Albadent stawiał na wysoką jakość usług oraz nowoczesne rozwiązania stomatologiczne. Specjalizacja właściciela ośrodka z zakresu stomatologii ogólnej i chirurgii stomatologicznej od początku pozwalała Albadent na leczenie trudnych i złożonych przypadków. Dziś placówka, będąca jedną z najnowocześniejszych w Rzeszowie, oferuje leczenie implantologiczne, protetyczne, endodoncję z wykorzystaniem mikroskopu. Pomoc w gabinecie znajdą pacjenci wymagający leczenia chirurgicznego oraz dzieci. Ośrodek specjalizuje się także w leczeniu stomatologicznym kobiet w ciąży. Ogromną zaletą Albadent jest stosowana w gabinecie technologia. Placówka dysponuje własną pracownią diagnostyczną RTG, pacjenci natomiast znieczulani są nie tradycyjną strzykawką, a komputerowym systemem THE WAND. Lekarze Albadent to doświadczeni specjaliści nieustannie poszerzający swoją wiedzę i umiejętności na kursach i sympozjach w Polsce i zagranicą. Gabinet stawia także na edukację prowadząc akcje profilaktyczne w rzeszowskich szkołach podstawowych. ALBADENT Klinika Stomatologii Estetycznej i Implantologii, 35-309 Rzeszów, ul. Podwisłocze 46 Tel. 17 8505050, 17 8542301 Facebook.com/Albadent.Implanty
 
 
17-06-2013: Radomska klinika na łamach lipcowych Dobrych Wnętrz
 
W najnowszym numerze „Dobrych Wnętrz" 07/2013 prezentujemy dziesiąty gabinet (ale z numerem 11) nominowany do nagrody TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne. Klinika Stomatologii Estetycznej i Implantologii INTERNENTAL to nowoczesny ośrodek stomatologiczny znajdujący się w samym centrum Radomia. Jej twórcą jest dr Katarzyna Kargol-Kuszewska, chirurg stomatologiczny z dwudziestoletnim doświadczeniem. Gabinet powstał w 1997 roku i od tego czasu nieustannie podnosi jakość oferowanego leczenia. W INTERDENTAL pacjenci znajdą kompleksową pomoc stomatologiczną od chirurgii stomatologicznej, implantoproetetyki, ortodoncji i stomatologii estetycznej po leczenie chorób przyzębia, a nawet medycynę estetyczną. Placówka jest doskonale wyposażone w nowoczesny sprzęt – posiada własną pracownię diagnostyczną z tomografem i cyfrowym pan tomografem. Leczenie w klinice z kolei jest uzupełniane o wykorzystanie lasera i mikroskopu zabiegowego, co zwiększa precyzje zabiegu i zmniejsza ryzyko powikłań. Niezwykle istotne dla INTERDENTAL jest doświadczenie lekarzy. Twórczyni gabinetu od lat uczestniczy w najważniejszych konferencjach, szkoleniach i kongresach w kraju i zagranicą. W 2010 roku zdobyła certyfikat umiejętności w dziedzinie implantologii przyznawany przez OSIS. W 2012 roku klinikę nagrodzono wyróżnieniem Plantinum Preferred Award 2012 Biomet3i za wybitne osiągnięcia na polu implantologii.
 
15.05.2013: Czerwiec należy do Dental Salon
W najnowszym numerze „Dobrych Wnętrz" 06/2013 prezentujemy dziewiąty gabinet nominowany do nagrody TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne. Dental Salon już od ponad 3 lat przywraca uśmiech mieszkańcom Wrocławia. W klinice świadczy się wysokospecjalistyczne usługi w zakresie implantologii, ortodoncji, protetyki, leczenia kanałowego i stomatologii dziecięcej. To również miejsce, w którym pomoc znajdą pacjenci wymagający leczenia periodontologicznego i chirurgicznego jamy ustnej. Placówka posiada własną, nowoczesną pracownię tomografii czaski twarzowej i RTG. Profil ośrodka, a także szeroki wachlarz zabiegów, który w nim znajdziemy, sprawia, że w Dental Salon kładzie się silny nacisk na doskonale wykwalifikowany, nieustannie podnoszący swoje umiejętności zespół lekarsko-asystencki. Wśród lekarzy Dental Salon znajdują się specjaliści w dziedzinie implanto-protetyki, wykładowcy uczelni krajowych i zagranicznych, nauczyciele akademiccy, lekarze ze szpitali akademickich, a także absolwenci prestiżowego New York College of Dentistry. Dental Salon to również ośrodek edukacyjny. Obecnie dzięki wsparciu UE prowadzone są w nim szkolenia dla ponad 120 lekarzy stomatologów z zakresu implantoprotetyki. Raz na kwartał prowadzone są również szkolenia z stanów nagłych w gabinecie stomatologicznym oraz indywidualne kursy. W ramach kampanii Pro Publico Bono Dental Salon wspiera szpitale kliniczne w regionie. Dental Salon Sp. z o.o. ul. Horbaczewskiego 53 A 54-130 Wrocław tel.: 668 878 002 lub 071 788 48 22 e-mail: info@dentalsalon.pl www.dentalsalon.pl 
 
15.04.2013: Majowa rozkładówka z drWyszkowski.pl
W najnowszym numerze „Dobrych Wnętrz" 05/2013 prezentujemy ósmy gabinet nominowany do nagrody TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne. Gabinet Stomatologii Estetycznej drWyszkowski.pl to miejsce, w którym technologia spotyka się z doświadczeniem i wiedzą lekarzy. Gabinet od blisko 20 lat przywraca uśmiech mieszkańcom Pomorza i nie tylko. Jego specjalnością jest stomatologia estetyczna, protetyka i implantologia. U Dr Wyszkowskiego pacjenci znajdą także kompleksowe leczenie stomatologiczne, wspomagane najnowocześniejszą, dostępną dziś technologią, podnoszącą jakość i standard zabiegów. W gabinecie pomoc uzyskają zarówno pacjenci wymagający leczenia próchnicy, ubytków wielozębowych, jak również ci, dla których priorytetem jest biały i zdrowy uśmiech. Gabinet dysponuje własną pracownią diagnostyczną. Placówka, jako pierwsza na Pomorzu pozyskała skaner zewnątrzustny, który umożliwia wykonywanie wycisków pod korony i mosty w technologii całkowicie cyfrowej (CAD/CAM). Swoje doświadczenie lekarze Gabinetu Stomatologii Estetycznej drWyszkowski.pl od lat podnoszą na licznych szkoleniacha kongresach i warsztatach w kraju i za granicą.
 
15.03.2013: Kwietniowy numer Dobrych Wnętrz ze Smile Makers
W najnowszym numerze „Dobrych Wnętrz" 04/2013 prezentujemy siódmy gabinet nominowany do nagrody TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne. Od ponad 13 lat Smile Makers, którego właścicielami są lek. stom. Beata Szwarc i lek. stom. Paweł Cichosz, przywraca swoim pacjentom idealny i zdrowy uśmiech. Od początku swojego istnienia klinika stawia na kompleksowe leczenie, dlatego też w Smile Makers znajdziemy dziś nowoczesne leczenie implantologiczne z zastosowaniem wiodących na świecie systemów, protetykę, ortodoncję oraz stomatologię estetyczną. W gabinecie pomoc znajdą także pacjenci poszukujący leczenia zachowawczego, kanałowego i periodontologicznego. Poszukujący natomiast białego i hollywoodzkiego uśmiechu mogą skorzystać w Smilemakers z nowoczesnego, ekspresowego wybielania lampą ZOOM. Lekarze pracujący w klinice to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, zdobywanym w kraju i za granicą, czego dowodem są liczne certyfikaty i prestiżowe nagrody m.in. Elite Customer i Premium Elite Customer. Tym doświadczeniem stomatolodzy Smile Makers od lat dzielą się także z innymi dentystami, szkoląc i prowadząc warsztaty z zakresu implantologii i chirurgii. Z myślą o komforcie pacjenta, gabinet mieści się na prestiżowym osiedlu przy ul. Branickiego w Warszawie. Smilemakers jest autoryzowanym gabinetem Biomet3i i Astra. www.smilemakers.com.pl
 
15.02.2013: Marzec pod znakiem  Euro Dent z Gdańska.
W najnowszym numerze „Dobrych Wnętrz" 03/2013 prezentujemy szósty gabinet nominowany do nagrody TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne. Przedstawiamy NZOZ Centrum Stomatologiczne Euro Dent w Gdańsku. NZOZ Centrum Stomatologiczne Euro Dent w Gdańsku od 30 lat jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się placówek stomatologicznych w Trójmieście. Dziś Euro Dent to aż 4 gabinety w centralnych punktach miasta, każdy o bardzo wysokim standardzie, świadczący kompleksowe usługi stomatologiczne dla wymagających pacjentów. Od początku swojej działalności placówka stawia na doskonale przygotowaną kadrę. Wśród lekarzy Euro Dentu znajdują się specjaliści, którzy zdobywali wiedzę i doświadczenie w kraju i za granicą, doktoranci i specjaliści, nieustannie podnoszący swoje kwalifikacje na rozlicznych kongresach, sympozjach i szkoleniach. Pacjenci trafiając na leczenie do Euro Dent mogą być pewni, że zostaną objęci kompleksową opieką stomatologiczną. W ofercie Euro Dent znajduje się stomatologia zachowawcza, ortodoncja, implantologia, protetyka, a także endodoncja, wykorzystująca ultranowoczesne mikroskopy. Piękny i zdrowy uśmiech pacjenci mogą uzyskać w Euro Dent dzięki stomatologii estetycznej i wybielaniu. Z myślą o najmłodszych pacjentach oraz ich komforcie podczas wizyt, stworzono specjalny kącik zabaw. Gabinety, w których przyjmowani są pacjenci wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt. Centrum posiada własną pracownię diagnostyczną. Leczenie odbywa się w bezstresowej i komfortowej atmosferze. Od wielu lat placówka angażuje się także w akcje edukacyjne. Centrum było jednym z głównych gabinetów biorących udział w ogólnopolskiej akcji „Zęby Zdrowe na Siódemkę oraz uczestnikiem „Programu Totalnej Ochrony Jamy Ustnej” organizowanego przez firmę Colgate oraz Polskie Towarzystwo Stomatologiczne. NZOZ Centrum Stomatologiczne Euro Dent w Gdańsku lek. stom. Paweł Andres ul. Kołobrzeska 39f, 80-391 Gdańsk www. eurodent.gda.pl
 

 

 

15.01.2013: Lutowy numer ze Specjalistyczną Praktyką Stomatologiczną Izabeli i Andrzeja Sokołowskich

 

W najnowszym numerze „Dobrych Wnętrz" 02/2013 prezentujemy piąty gabinet nominowany do nagrody TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne. Przedstawiamy Specjalistyczna praktykę Stomatologiczną Izabeli i Andrzeja Sokołowskich z Olsztyna. „Dentyści z pasją” to hasło Specjalistycznej Praktyki Stomatologicznej Izabeli i Andrzeja Sokołowskich z Olsztyna. Tę pasję w gabinecie widać na każdym kroku. Placówka powstała w 1997 roku i od tego czasu należy do jednej z najdynamiczniej rozwijających się na Warmii i Mazurach, czego dowodem jest 5 różnych ośrodków stomatologicznych stworzonych przez ,,małżeństwo z pasją’’. Dziś pomoc w praktyce znajdują Pacjenci wymagający kompleksowego leczenia zachowawczego, implantologicznego, protetycznego, leczenia kanałowego z użyciem mikroskopu. Gabinet zajmuje się także stomatologią estetyczną , wybielaniem i profilaktyką. Miejsce zostało pomyślane także, jako przyjazne dzieciom, które są tu zawsze mile widziane. Doskonale wyposażona pracownia diagnostyczna m.in. w cyfrowe aparaty RTG i pantomograf umożliwia precyzyjną i szybką diagnostykę. Klinika jest gabinetem partnerskim Instytutu Blend-a-Med Oral-B, a jej lekarze członkami Polskiego Towarzystwa Endodontycznego i Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Klinice zaufało już ponad 14 tys. pacjentów! Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna Izabela i Andrzej Sokołowscy w Olsztynie 10-701 Olsztyn, ul. Aleja Warszawska 105/5H, tel. 89 534 42 36,www.sokolowscy.pro

 

12.12.2012: Duda Clinic prezentuje się w styczniowym numerze  „Dobrych Wnętrz”

 

W najnowszym numerze „Dobrych Wnętrz" 01/2013 prezentujemy czwarty gabinet nominowany do nagrody TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne. Przedstawiamy Duda Clinic Implantologia i Stomatologia Estetyczna w Katowicach. Duda Clinic Implantologia i Stomatologia Estetyczna w Katowicach, pod kierownictwem dr n. med. Mariusza Dudy w ciągu 17 lat przywróciła uśmiech tysiącom pacjentów. Klinika oferuje interdyscyplinarne leczenie z zakresu implantologii, stomatologii estetycznej, mistrzowskiej protetyki, zaawansowanej chirurgii, endodoncji oraz stomatologii zachowawczej. Placówka posiada sprzęt medyczny najnowszej technologii, na wyposażeniu są takie urządzenia jak: tomograf komputerowy 3D, mikroskop endodontyczny i zabiegowy, nowoczesne unity, kamery wewnątrzustne, piezosurgery czy wreszcie systemy CAD/CAM. Na miejscu jest także pracownia rentgenowska, w której wykonuje się tomografię komputerową 3D, radiowizjografię i zdjęcia panoramiczne. W klinice jest 5 komfortowych, w pełni wyposażonych gabinetów stomatologicznych wraz z salą zabiegową i gabinetem dla dzieci. To właśnie tutaj powstała nowatorska metoda „szablon implantologiczny i ząb w jeden dzień”, a każdy Pacjent korzystający z leczenia implantologicznego otrzymuje „paszport implantoprotetyczny”, który stanowi dla niego gwarancję wykonanych usług. Oprócz leczenia, w klinice cyklicznie organizowane są akcje edukacyjne i prozdrowotne. DUDA CLINIC 40-749 Katowice-Murcki Ul. Pawła Kołodzieja (za stacją Lotos) tel. 32 253 01 09 kom. 505 299 322 mail. info@dudaclinic.com www.dudaclinic.com Facebook.com/DudaClinic

 

13.11.2012: Face-Clinic z nominacją na koniec roku

W najnowszym numerze „Dobrych Wnętrz" 12/2012 prezentujemy trzeci gabinet nominowany do nagrody TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne. Przedstawiamy NZOZ Centrum Leczenia Wad Zgryzu Face-Clinic w Warszawie. Centrum Leczenia Wad Zgryzu Face-Clinic w Warszawie to ośrodek wyspecjalizowany w leczeniu ortodontycznym i chirurgii szczękowo-twarzowej; to również miejsce, w którym pacjenci mogą liczyć na nowoczesne i komfortowe leczenie prowadzone przez lekarzy z bogatym doświadczeniem zdobytym w kraju i zagranicą. W Face-Clinic znajdą pomoc pacjenci zarówno z niewielkimi wadami zgryzu, jak również ze skomplikowanymi przypadkami wymagającymi rekonstrukcji. W swojej pracy lekarze Centrum łączą to, co najlepsze w klinikach chirurgii i gabinetach stomatologicznych. Opieka w Face-Clinic jest kompleksowa. W klinice znajdują się doskonale wyposażone gabinety stomatologiczno-ortodontyczne, pracownia diagnostyczna, blok operacyjny, specjalny pokój konsultacyjny i zabiegowy. To miejsce, które pomaga pacjentom w najtrudniejszych przypadkach takich, jak deformacje czy wady szkieletu twarzy. Specjaliści Face-Clinic leczą z użyciem najnowocześniejszej technologii i w bezstresowej atmosferze. Tylko w 2012 roku Centrum zaufało ponad 960 pacjentów, którym specjaliści Face-Clinic przywrócili uśmiech.www.face-clinic.pl Face-Clinic NZOZ Centrum Leczenia Wad Zgryzu Warszawa 02-434, ul. Łuczek 4 Tel. 22 863 61 82 www.face-clinic.pl

 

 

12.10.2012: Silver Dental Clinic z Piaseczna nominowane do TOP DESIGN

 

W najnowszym numerze „Dobrych Wnętrz 11/2012 prezentujemy drugi gabinet nominowany do nagrody TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne. Przedstawiamy SILVER DENTAL CLINIC Z PIASECZNA SILVER DENTAL CLINIC to gabinet stworzony przez ludzi z pasją do swojej pracy. Placówka powstała w 2007 roku i od tego czasu nieustannie rozwija się i doskonali. Lekarze SILVER DENTAL to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem i stażem zawodowym, nieustannie doskonalący swój kunszt na kursach, szkoleniach i sympozjach. Najnowszej generacji sprzęt medyczny, w który została wyposażona klinika, w połączeniu z dużym doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami lekarzy daje nieograniczone możliwości w precyzyjnej diagnozie i leczeniu pacjentów. SILVER DENTAL CLINIC świadczy usługi z zakresu stomatologii estetycznej, endodoncji mikroskopowej, protetyki, chirurgii, stomatologii dziecięcej, medycyny estetycznej, a przede wszystkim implantologii i ortodoncji. Gabinet, jako jeden z pierwszych w Polsce rozpoczął leczenie ortodontyczne niewidzialnymi szynami Clear Aligner. Klinika dysponuje aż 4 gabinetami, pracownią RTG wyposażoną w nowoczesny, cyfrowy sprzęt diagnostyczny. To, co wyróżnia SILVER DENTAL CLINIC to własne laboratorium ortodontyczne, a także zastosowanie bezbolesnego, komputerowego znieczulenia The Wand. W trosce o najmłodszych pacjentów lekarze SILVER DENTAL CLINIC stworzyli specjalny gabinet dla dzieci. Placówka przystosowana jest także do potrzeb pacjentów niepełnosprawnych. ul. Puławska 48, 05-500 Piaseczno tel. 22 750 22 85 www.silverdentalclinic.pl Facebook.com/silverdentalclinic

 

 

12.09.2012:  Gabinet z Olsztyna pierwszym nominowanym do TOP DESIGN

Czy gabinet stomatologiczny może przypominać włoską willę znad jeziora Como? Jak udowadniają właściciele kliniki znajdującej się przy olsztyńskim rynku wnętrze kliniki wcale nie musi być zimne, nieprzyjazne i nijakie.  Efekt? Zamiast plansz ze schematami zębów, w gabinetach wiszą lustra w zdobionych ramach, gabinety zamiast ścian oddzielają szklane tafle, a artystyczne zacięcie właścicieli podkreślają metalowe rzeźby. Gabinet jako pierwszy dostał właśnie nominację do nagrody TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne. Klinika dr Elżbiety Sujki to jeden z najnowocześniejszych gabinetów stomatologicznych na Warmii i Mazurach. Powstał on 20 lat temu, z pasji do stomatologii i perfekcji. Dziś oferuje kompleksowe usługi z zakresu implantologii, stomatologii zachowawczej i estetycznej, stomatologii dziecięcej, leczenia kanałowego, protetyki, profilaktyki oraz diagnostyki. Dzięki stałemu podnoszeniu kwalifikacji ma wyrobioną markę i pewność, że może zaoferować pacjentom leczenie na najwyższym, światowym poziomie. Wyróżnikiem Praktyki jest także to, że aktywnie działa na polu edukacji najmłodszych pacjentów. Od wielu lat prowadzi charytatywnie akcje edukacyjne wśród przedszkolaków i uczniów. Dzieci już od najmłodszych lat uczą się higieny, dbania o zdrowie zębów, przełamywania strachu przed dentystą.  www.sujka.com.pl

 

12.09.2012: III edycja TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne

 

 

Rusza III edycja konkursu TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne, której celem jest zalezienie najlepiej zaprojektowanego wnętrza gabinetu dentystycznego w Polsce. W tym roku do nagrody spośród ponad 22 tys. gabinetów działających w Polsce nominowano 10 placówek m.in. z Rzeszowa, Olsztyna, Gdańska i Warszawy. Przez najbliższe 10 miesięcy nominowane gabinety kolejno będą prezentowane na łamach magazynu Dobre Wnętrze, który jest współorganizatorem projektu. Najlepsze kliniki, w trzech kategoriach wybierze jury składające się z architektów, projektantów, lekarzy i dziennikarzy oraz czytelnicy i internauci. Celem konkursu TOP DESIGN jest pokazanie zmian, jakie zaszły w polskiej stomatologii. – To nie tylko konkurs wnętrzarski, ale przede wszystkim pokazujący zmiany, jakie zaszły w polskich gabinetach. Nominowane gabinety to miejsca, w których leczy się w bezstresowej atmosferze, przy użyciu najnowocześniejszych sprzętów medycznych i diagnostycznych, a co najważniejsze to miejsca, które ustawiają wysoko poprzeczkę innym gabinetom – mówi Małgorzata Wasio-Malinka, dyrektor marketingu Dental Depot Wasio. Bądź na bieżąco, śledź nas na Facebook.com/topdesigngabinety

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Głosowanie
Zamknij

 

Zwycięzcy w III edycji plebiscytu TOP DESIGN GABINETY STOMATOLOGICZNE zostaną wyłonieni w trzech kategoriach: wybór czytelników, wybór jurorów oraz nagroda INSPIRATION dla gabinetu aktywnego na polu edukacyjnym i społecznym. W kolejnych numerach DOBREGO WNĘTRZA przedstawimy placówki zaproszone do udziału w plebiscycie. Na każdą można głosować dowolną liczbę razy. Gabinet, który uzyska najwięcej głosów czytelników i internautów, otrzyma tytuł „TOP DESIGN GABINETY STOMATOLOGICZNE – wybór Czytelników”. Zwycięzcy wyłonionemu przez jurorów zostanie nadany tytuł „TOP DESIGN GABINETY STOMATOLOGICZNE – wybór Jury” oraz „TOP DESIGN GABINETY STOMATOLOGICZNE – INSPIRATION”. Wszystkie nominowane gabinety można zobaczyć na stronie www.tdgs.pl oraz na fanpage'u konkursu www.facebook.com/topdesigngabinety.

 

JAK GŁOSOWAĆ

Za pośrednictwem specjalnej strony internetowej www.urzadzamy.pl/topsdesign lub wysyłając SMS pod numer 74550 (koszt jednego SMS-a to 4,92 zł z VAT) o treści GABINET. Po słowie GABINET postaw kropkę i wpisz numer kliniki, na przykład: GABINET.01. Na każdą klinikę oddaj

głos, wysyłając oddzielny SMS.

 

NAGRODY DLA CZYTELNIKÓW „DOBRYCH WNĘTRZ”

Jeżeli chciałbyś zagrać o dodatkowe nagrody, wyślij SMS pod numer 74550* o treści GABINET. Po słowie GABINET postaw kropkę, wpisz numer gabinetu i dokończ zdanie, na przykład: GABINET.01 jest wyjątkowy, ponieważ... Każdego 20. dnia miesiąca (przez 12 miesięcy, od 10/2012 do 09/2013) jury wybierze pięć najciekawszych odpowiedzi. Nagrody: dla pierwszej wybranej osoby BON o wartości 10 000 zł* na usługę stomatologiczną w gabinecie przedstawianym aktualnie na łamach magazynu „Dobre Wnętrze”, a dla czterech kolejnych osób nagrody niespodzianki. Liczba znaków ze spacjami w wiadomości SMS nie powinna przekraczać 160, nie należy używać polskich znaków.

                                                                                                                                                                                         

Organizatorami konkursu są Murator S.A., Biomet 3i, Dental Depot Wasio. Dostawca usługi SMS: SUPERMEDIA Interactive Sp. z o.o.

(*organizator oświadcza, że od nagrody BON zostanie potrącony podatek w wysokości 10%). Szczegółowy regulamin dostępny jest w siedzibie MURATOR S.A. lub na stronie www.urzadzamy.pl

DLA MEDIÓW
Zamknij

 

Witamy w Centrum Prasowym konkursu TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne. Znajdą Państwo w nim aktualne informacje prasowe poświęcone konkursowi oraz uczestnikom III edycji TOP DESIGN. Nasz press room, to również miejsce, w którym na bieżąco publikujemy komentarze, porady i wywiady dotyczące projektu. Jeśli mają Państwo jakieś pytania lub potrzebne są zdjęcia gabinetów do artykułu, jesteśmy do dyspozycji mediów.

 

Kontakt dla mediów:

Tomasz Pietrzak

Guarana Communications

Agencja Public Relations

Tel. 509 106 256

mail. tomasz.pietrzak@guarcom.pl

SERWIS FOTOGRAFICZNY - pobierz zdjęcia gabinetów

INFORMACJE PRASOWE:

16-05-2013: Wrocław: Ten gabinet może zostać najlepszym w Polsce - pobierz

15-04-2013: Kosmiczny gabinet z Gdyni doceniony przez architektów - pobierz

18-03-2013: Powstał gabinet dla dentofobów tzw. "anxiety free" - pobierz

15-02-2013: Gdański gabinet wśród najlepszych w Polsce - pobierz

15-01-2013: Kreowany światłem gabinet z Olsztyna wśród najlepszych - pobierz 

18-12-2012: Katowicka klinika jak galeria sztuki nominowana do nagrody. Bo nie stresuje! - pobierz

04-12-2012: Ci dentyści nie stresują - 11 najlepiej zaprojektowanych gabinetów w Polsce. - pobierz

12-11-2012: Arteterapia pomaga w walce z dentofobią - pobierz

22-10-2012: Dentyści znaleźli sposób na skołatane nerwy pacjentow - pobierz

15-10-2012: Piaseczno: Gabinet - trankwilizator powstał w Piasecznie - pobierz

17-09-2012: Rusza III edycja konkursu TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne  - pobierz

17-09-2012: Olsztyn przoduje w designie, stomatologicznym - pobierz

Zobacz także:

Poznaj najpiękniejsze gabinety stomatologiczne w Polsce

Uczestnicy

 1. GABINET.01 Specjalistyczna Praktyka Lekarska Elżbieta Sujka z Olsztyna
 2. GABINET.02 SILVER DENTAL CLINIC z Piaseczna
 3. GABINET.03 Face-Clinic NZOZ Centrum Leczenia Wad Zgryzu z Warszawy
 4. GABINET.04 Duda Clinic Implantologia i Stomatologia Estetyczna z Katowic
 5. GABINET.05 Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna Izabela i Andrzej Sokołowscy z Olsztyna
 6. GABINET.06 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Stomatologiczne Euro Dent lek.stom. Paweł Andres
 7. GABINET.07 Smile Makers - Praktyka Dentystyczna Beata Szwarc i Paweł Cichosz w Warszawie
 8. GABINET.08 Gabinet Stomatologia Estetyczna drwyszkowski.pl z Gdyni
 9. GABINET.09 Dental Salon z Wrocławia
 10. GABINET.10 Albadent z Rzeszowa
 11. GABINET.11 Klinika Stomatologii Estetycznej i Implantologii INTERDENTAL dr Katarzyna Kargol-Kuszewska

Poznaj najpiękniejsze gabinety stomatologiczne w Polsce

Uczestnicy

 1. SE+ Studio Stomatologii Estetycznej Nagroda TDGS - Wybór Internautów i czytelników
 2. IMPLADENT Specjalistyczna Klinika Stomatologiczna Wyróżnienie ekologiczne
 3. KODENT Centrum Implantologiczno-Stomatologiczne Nagroda TDGS - Wybór Eco Star/Gaggenau
 4. DenArte Klinika Stomatologiczna Wyróżnienie Jury
 5. IMPLANT MEDICAL Wyróżnienie Internautów
 6. Medidens Centrum Stomatologii
 7. Nova Dentis
 8. PANACEUM Centrum Implantologii i Stomatologii
 9. ENEL-MED SA Centrum Medyczne
 10. Neodentica Centrum Stomatologii
 11. Dentim Clinic Centrum Implantologii i Ortodoncji Nagorda TDGS - Wybór jury
 12. DentalCity Przychodnia Ortodoncji i Stomatologii

Relacja z gali TOP DESIGN 2011

Wnętrze katowickiego gabinetu Dentim clinic zwyciężyło w konkursie TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne 2011, w którym wybierane są najciekawsze pod względem architektonicznym wnętrza placówek stomatologicznych. Katowicką klinikę wyróżniono zarówno za pomysł, koncepcję architektoniczną, jak również rozwiązania sprzyjające minimalizacji stresu w gabinecie. W sumie przyznano nagrody aż w 8 kategoriach. Jurorzy konkursu – architekci, designerzy i dziennikarze wyróżnili także gabinet Den Arte z Sopotu. Nagrodę Eko Star za najciekawsze rozwiązania proekologiczne w gabniecie otrzymał z kolei gabinet KODENT z Głogowa. – Wszystkie te gabinety są absolutnym zaprzeczeniem stereotypowych wnętrz klinik stomatologicznych. Tutaj dominuje nowoczesne wzornictwo, znane nazwiska ze świata designu i ciekawa architektura, daleko odbiegająca od standardów – mówi Małgorzata Wasio – Malinka z Dental Depot Wasio, przewodnicząca jury konkursu.

Archiwum:
 • ⇒TDGS 2011
  Zobacz
rings
rings
Gazeta Wyborcza Trójmiasto Półnagie kobiety u stomatologa

media o nas

Gazeta Wyborcza Trójmiasto pisze o klinice Den Arte wyróżnionej przez Jury w konkursie TOP DESIGN 2011 Więcej: http://issuu.com/dentaldepotwasio/docs/gazeta_wyborcza_trojmiasto_2012_07_23_polnagie_kob

Pisali o nas:

rings
rings
Wnętrzarstwo.pl Dentyści kuszą wnętrzami

media o nas

Co ma wspólnego architektura, nowoczesne wzornictwo i stomatologia? Okazuje się, że dużo! Dobrze zaprojektowany przez architekta gabinet, który nie koniecznie kojarzy się z medycznym wnętrzem, może przełamać nasz strach przed dentystą i nakłonić do leczenia. Takich placówek, które wyłamują się z konwencji zwykłego gabinetu przez cały 2011 rok szukali organizatorzy plebiscytu TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne 2011. Znaleźli w sumie 12 klinik od Katowic po Gdańsk, które zdaniem architektów, projektantów, dentystów i dziennikarzy idealnie przełamują stereotyp wnętrza dentysty. Więcej: http://www.wnetrzarstwo.pl/news/31701-dentysci_kusza_designem_i_architektura

Pisali o nas:

rings
rings

media o nas

Dzisiejszemu dentyście nie wystarczy już tylko fotel i wiertło, nad ostatecznym kształtem gabinetu pracują architekci, plastycy, artyści, designerzy, a nawet floryści. Wszystko po to, aby zamienić nielubiane wnętrza gabinetów stomatologicznych, w miejsca przyjazne i niebudzące lęku. A jest, nad czym pracować, aż 43 proc. Polaków boi się panicznie dentysty! – Nowoczesne wzornictwo stało się dziś narzędziem, które łamie nasz strach przed dentystą. Więcej: http://www.archirama.pl/wnetrza/design-na-fotelu-dentystycznym-gabinet-kusi-nowoczesna-aranzacja-wnetrza,69_1675.html

Pisali o nas:

rings
rings

media o nas

obrze zaprojektowany przez architekta gabinet, może przełamać nasz strach przed dentystą albo sprawić, że wizyta będzie znacznie przyjemniejsza. Sterylna, nudna biel, kilka foteli, urządzenia i... gabinet stomatologiczny gotowy. Tak było jeszcze kilka lat temu. Dziś nad jego ostatecznym kształtem pracują architekci, plastycy, artyści, designerzy a nawet floryści. Wszystko po to, aby zamienić nielubiane wnętrza gabinetów stomatologicznych w miejsca przyjazne i nie budzące lęku. Jest nad czym pracować. Ponad 43% Polaków panicznie boi się wizyt u dentysty! Więcej: http://www.domosfera.pl/wnetrza/1,94387,11939830,Nie_taki_dentysta_straszny___.html

Pisali o nas:

rings
rings

media o nas

obrze zaprojektowany przez architekta gabinet, który nie zawsze kojarzy się z medycznym wnętrzem, może przełamać strach przed dentystą i nakłonić do leczenia. Takich placówek, które wyłamują się z konwencji zwykłego gabinetu przez cały 2011 r. szukali organizatorzy plebiscytu Top Design Gabinety Stomatologiczne 2011. Znaleziono łącznie w całym kraju 12 klinik, które zdaniem architektów, projektantów, dentystów i dziennikarzy idealnie przełamują stereotyp wnętrza dentysty. Zwycięzca plebiscytu Top Design zostanie ogłoszony już za kilka Dni – 23 czerwca br. podczas uroczystej gali w Warszawie. Plebiscyt Top Design organizowany jest już po raz drugi. Więcej: http://www.dental-tribune.com/articles/content/scope/news/region/poland/section/overview/id/8857

Pisali o nas:

rings
rings

media o nas

Architektura, wzornictwo i stomatologia. Okazuje się, że mają dużo wspólnego! Dobrze zaprojektowany gabinet, który nie koniecznie kojarzy się z medycznym wnętrzem, może przełamać strach i nakłonić do leczenia zębów. Takich placówek, które wyłamują się z konwencji zwykłego gabinetu, przez cały 2011 rok szukali organizatorzy plebiscytu TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne 2011. Znaleźli 12 klinik, które zdaniem architektów, projektantów, dentystów i dziennikarzy doskonale przełamują stereotyp dentystycznego wnętrza. Więcej: http://www.meble.pl/aktualnosci,wzornictwo-i-stomatologia,13072.html

Pisali o nas:

rings
rings

media o nas

Więcej: http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,73757,12007612,Gabinet_dentystyczny_jak_dzielo_sztuki__ZDJECIA_.html

Pisali o nas:

rings
rings

media o nas

Publikacja w Gazecie Wyborczej poświęcona zwycięzcom TOP DESIGN 2012

Pisali o nas:

rings
rings

media o nas

Publikacja w magazynie Decoration&Design poświęcona zwycięzcom TOP DESIGN 2012.

Pisali o nas:

rings
rings

media o nas

Publikacja TOP DESIGN na I stronie Medical Tribune

Pisali o nas:

rings
rings

media o nas

Publikacja o Dentim clinic na łamach miesięcznika VILLA

Pisali o nas:

rings
rings

media o nas

Gazeta Wyborcza Olsztyn pisze o nominacji do TOP DESIGN dla gabinetu dr Elżbiety Sujki.

Pisali o nas:

rings
rings

media o nas

Portal Dentonet pisze o gabinetach nominowanych do TOP DESIGN oraz o III edycji konkursu

Pisali o nas:

rings
rings

media o nas

Portal Archirama.pl pisze o konkursie TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne i o nominowanych gabinetach

Pisali o nas:

rings
rings

media o nas

Jak wybrać gabinet dla dziecka, radzą specjaliści z Silver Dental Clinic, gabinetu nominowanego do TOP DESIGN.

Pisali o nas:

rings
rings

media o nas

Jak powinien wyglądać idealny gabinet dla malucha - radzą eksperci z nominowanego do TOP DESIGN gabinetu Silver Dental Clinic.

Pisali o nas:

rings
rings
Chwila dla Ciebie Arteterapia u dentysty

media o nas

Face-Clinic z Warszawy o arteterapii i jej zastosowaniu we wnętrzu kliniki

Pisali o nas:

rings
rings
Nowoczesna klinika Boticelli koi nerwy

media o nas

Czy arteterapia potrafi wpłynąć na poziom stresu pacjenta w gabinecie? Face-Clinic opowiada o tym na łamach Nowoczesnej Kliniki.

Pisali o nas:

rings
rings

media o nas

Przegląd gabinetów nominowanych w 3. edycji TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne.

Pisali o nas:

rings
rings
Magazyn Stomatologiczny W Warszawie zmieniają twarze na lepsze

media o nas

Prezentacja Face-Clinic z Warszawy, gabinetu nominowanego do TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne.

Pisali o nas:

rings
rings

media o nas

Olsztyńskie Nasze Miasto pisze o SPS Izabela i Andrzej Sokołowscy, gabinecie z Olsztyna, który trafił do grona nominowanych do nagrody TDGS.

Pisali o nas:

rings
rings

media o nas

Dentonet.pl prezentuje wszystkich nominowanych do tegorocznej nagrody TDGS.

Pisali o nas:

rings
rings

media o nas

Gazeta.pl pisze o Duda Clinic z Katowic, klinice nominowanej w tym roku do TDGS.

Pisali o nas:

Kontakt

Top design
gabinety stomatologiczne

Dental Depot Wasio
al. Lipowa 32
53-124 Wrocław

tel: 0 71 / 335 70 71
fax: 0 71 / 335 70 90
e-mail: biura@dental-depot.com

Kontakt dla mediów:
Biuro Prasowe Dental Depot Wasio
Tomasz Pietrzak
Guarana Communications
tel. 509 106 256

e-mail: tomasz.pietrzak@guarcom.pl

PATRONAT MEDIALNY: